Kalendárium + aktuality: březen 2021

Melodie bude letos jinak

V letošním roce se organizátoři z Jihočeské KOP rozhodli, že republikové finále Melodie proběhne zasilatelskou formou. Proč? Protože covid zatím nepřeje setkávání a hromadným akcím. Ti, kteří se chtějí soutěže zúčastnit, mají do 25. dubna čas nahrát soutěžní písničku nebo skladbu a zaslat ji pořadatelům. Každý soutěžící má při splnění podmínek možnost poslat do soutěže dvě písničky. Jedna písnička může být jakákoli, druhá písnička musí být pouze vlastní autorská tvorba nebo lidovka. Zaslané soutěžní příspěvky vyhodnotí odborná porota a výsledky budou zveřejněny na webu soutěže a YouTube kanálu Pionýra. Bližší informace najdete na melodie.pionyr.cz.

Termíny akcí se posouvají

Určitě jste si všimli, že jsou některé termíny akcí posunuté. Organizátoři pravidelných akcí se ze všech sil snaží, abychom se mohli setkat a užít si spoustu společných zážitků. Proto došlo k posunu termínů u Českého poháru v ringu, Florbalového turnaje pro amatérská družstva, uzlařské soutěže O Putovní pohár Zlaté růže a republikového finále Dětské Porty. Držme palce, ať akce proběhnou prezenčně a můžeme se společně potkat.