Výzvy stály za to

V červnu jsme se rozloučili s výzvami a stojí za to se za nimi ohlédnout – nejen proto, že přinesly ještě poslední odměny.

Vlna nebo spíše vlny covidu omezovaly naši činnost v celém loňském pionýrském roce a jednou z možností, jak s dětmi i v této složité době udržet kontakt, byly naše výzvy. Od října do června jsme vás většinou v týdenním intervalu zásobovali výzvami a celkem jsme jich (včetně vánočního a velikonočního speciálu) připravili 99. A to už je pořádná nálož.
Většina výzev vycházela z pionýrských odborek, takže pokud vás některé typově zaujaly, můžete se třeba pustit do plnění odborek.

Za splněné výzvy jsme rozdávali ceny, tak si to pojďme trochu shrnout.

DO VÝZEV SE ZAPOJILO BEZMÁLA 500 DĚTÍ A ROZDALI JSME STOVKY ODMĚN
Za zapojení, za splněných 10 výzev, 25 výzev, 50 výzev, za vylosování a nakonec i za výzvy oddílové.

Vracela se nám úžasná zpětná vazba od vedoucích a jejich prostřednictvím občas i od dětí a od jejich rodičů – stejně jako stovky fotek z plnění výzev.
Dnes už můžeme říct, že se výzvy povedly, a rádi bychom poděkovali všem, kdo se do výzev zapojili – ať pravidelně, nebo jen příležitostně (zpravidla proto, že měli další oddílové aktivity).

Zbývá nám rozdat poslední odměny, které si zaslouží tři výzvoví šampioni. Šampionů bylo samozřejmě více, ale tito tři splnili výzev nejvíce ze všech – každý přesně 90. A kdo tedy speciální odměnu dostane?

A protože jsou všichni tři kluci sportovci, rozhodli jsme se, že poslední odměna bude sportovní. Blahopřejeme! Už teď se na ni můžou naši šampioni těšit.

Závěrem mi zbývá jen přání, přání pro nás všechny. Aby naše činnost v dalším pionýrském roce, který právě startuje, žádné další výzvy ani nic podobného nepotřebovala, abychom se s dětmi mohli scházet na schůzkách a jezdit na výpravy.

Vendy