Výzvy lákají ven

Výzvy jsou s námi i nadále a s krásným jarním počasím lákají stále častěji ven. Podívejte se s námi, jak děti pionýrské výzvy plní. Některé samy, jiné se sourozenci nebo rodiči, a některé dokonce zapojují celé rodiny.

Ale kromě rodičů nebo dětí jsou důležití i oddíloví vedoucí, kteří informace a fotografie o plnění výzev od dětí sbírají a předávají je na Ústředí Pionýra. Vám všem patří obrovské DÍKY.

Podívejte se, jaké odměny dětem zasíláme.

Zapomínat nesmíme ani na oddílové výzvy, které jsou také v plném proudu. Vylosovaným oddílem za inchové obrázky byla PS Čestice Podlesáci.

A do finále směřuje i další oddílová krokovací výzva od Sporťáka.

Nová oddílová výzva tentokráte od redaktora začíná právě teď, zapojte se i vy

Další oddílová výzva začíná a tentokráte směřuje na schůzku oddílu. Ano, je to tak, konečně se můžeme scházet, činnost oddílů se vrací do normálu, a tak je otázkou, které oddílové hry a aktivity nám nejvíce chyběly? Do těch se určitě pustíme nejdříve a sem také směřuje oddílová výzva. Zahrajte si na redaktora a natočte svou oblíbenou hru. Seznamte nás pomocí reportáže s jejími pravidly, natočte video, kde hru hrajete, a klidně nám napište i doplňující informace. A když vás to bude bavit, pusťte se třeba do dvou takových her.