Vyrazí pionýři do Izraele? Máme možnost

Zajímá vás, jak fungují organizace pracující s dětmi jinde ve světě? Česká rada dětí a mládeže aktuálně hledá účastníky pro společný výměnný projekt mezi Českou republikou a Izraelem. Jde o tradiční aktivitu ČRDM, do níž se v předcovidové době zapojil i Pionýr.

Plánovaný termín české části je 18. až 24. října, izraelské části 22. až 28. listopadu. Součástí programu bude představení různých organizací pracujících s dětmi a mládeží, dále například diskuze mezi účastníky, přednášky s lektory, kreativní workshopy, návštěvy významných památek a také poznávání lidí a kultury partnerské země.

Pro plánování a realizaci tohoto bilaterálního projektu hledá ČRDM členy osmičlenného týmu, kteří se budou aktivně podílet na přípravě programu a organizaci v ČR, a kteří se zároveň stanou účastníky této dvoustranné výměny – týden v ČR, týden v Izraeli.

Podmínkou je věk mezi 18 až 26 lety a komunikační znalost angličtiny, pozice vedoucího dětí a mládeže v organizaci výhodou. Zaujala vás nabídka? Pak se podívejte na www.crdm.cz, kde najdete víc informací. Přihlášky je možné podávat do 18. září.

Mirka