Oddílové výzvy

PiCeK

Plástvička k PiCkovi V druhé oddílové výzvě se nám sešla celá řada krásných pozvánek v rámci naší cestovní kanceláře a už nyní vymýšlíme, jak se s vámi o ně podělíme. Až bude vše připravené, dáme vám vědět, kde PiCka najdete.

Všechny nabídky byly krásné, ale vylosovat jsme mohli jen jednu. Vylosována byla pionýrská cestovní kancelář z Klatov, kterou připravili Aviča, Foťák, Ilča, Luky, Mates, Renča, Šárka, Tonda, Wabi a Willy, a protože byla opravdu obsáhlá, ukážeme vám z ní jen ochutnávku.

Plástvička k inchovým obrázkům

Třetí oddílová výzva byla velmi kreativní. Do výroby inchových obrázků se zapojili děti i vedoucí a výsledky byly opravdu kouzelné. Podívejte se sami. Někteří svá inchová díla dokonce už umístili na čestné místo v klubovně.

Nová oddílová výzva nejen pro členy

Dohodněte se na minimálně pětičlenném týmu a plňte pohybovou výzvu – na kole, koloběžce, bruslích i pěšky nachoďte a najezděte minimálně 250 km za měsíc, a to za každých 5 členů. Zvládnete to jako oddíl splnit?

A když už budete tento úkol jako oddíl plnit, nezapomeňte se zapojit do projektu Pionýři ve vesmíru, podrobnosti zde.