LÍPA A LIPKA V TISÉ

Již několik let vlastní Pionýr v obci Tisá v Ústeckém kraji dvě nemovitosti. Menší objekt – Lipku mnozí z vás znají ze svých výletů anebo víkendovek, kdy jste jej mohli využít jako základnu pro své výlety do okolí. Jde o menší domek s obytným podkrovím.
V dolní části najdete jídelnu společně s kuchyní a sociální zařízení (WC a sprcha). V horní „podkrovní“ části jsou dvě místnosti vybavené matracemi pro jednoduché přespání ve vlastním spacáku. Objekt je kapacitně vhodný pro 15 osob.
Větší objekt – Lípa je překrásná vila, která v předchozích letech prošla celkovou rekonstrukcí.
V současnosti v objektu probíhá úklid a instalace zařízení. Zatím není ještě vše hotové, ale přesto mohu nastínit, jak bude objekt po dokončení vypadat.
Hlavní vchodem vstoupíte do velké chodby, jejíž součástí je schodiště do prvního patra a do půdních prostor. V přízemí najdete jídelnu spolu s kuchyní a dva pokoje se sociálním zařízením, z nichž jeden je připraven pro osoby s omezenou možností pohybu (sprcha i WC jsou připravené pro použití vozíčkářem). V prvním patře jsou čtyři pokoje, dva jsou propojené průchodem. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení (WC a sprcha), jen jeden menší pokoj je bez sociálního zařízení. Poslední patro je půdní prostor, který zatím není dokončen. V budoucnu se počítá s jeho využitím na velkou klubovnu. Objekt je celý podsklepený, tento prostor se využívá jako sklad a součástí je plynová kotelna pro ohřev vody a vytápění celého objektu. Kapacita objektu je 30 osob. Pokoje jsou vybavené ložním prádlem.
Obě nemovitosti jsou součástí velké oplocené zahrady, kde je možné parkování aut.

Informace k pronájmu včetně cen najdete na stránkách Pionýra v záložce Kontakty a Katalog nemovitostí, kde je možné se podívat na další fotografi e a také si objekt zarezervovat. Tedy až to půjde. Zatím nám platné mimořádné opatření stanovené vládou pronájem nedovoluje. Ale věřme, že se to zlepší.

Dušan