Kalendárium: listopad 2022

Mají vaše oddílové děti rytmus v těle?

Víte o někom, koho tanec baví a chtěl by v neděli 27. listopadu přijet předvést svoje taneční kroky a figury na republikové finále Pionýrského Sedmikvítku v tancích v Holešově? Aby si soutěž mohly užít i naše oddíly, existují hobby kategorie, kdy tanečník ani taneční skupina nesmí být registrována žádnou taneční organizací, asociací či zájmovým sdružením. A jaký taneční styl zvolit? Ten, který je vám blízký. Na výběr máte ze společenských, klasických či country tanců, disco, show dance, orientálních tanců, hip-hop, street dance, break dance, zumby, aerobicu a dalších.

Pokud u vás neprobíhá krajské kolo, můžete se organizátorům přihlásit přímo, a to nejpozději do 16. listopadu 2022. Jak na to, najdete spolu se soutěžním řádem a propozicemi na webu tance.pionyr.cz.

Anička