Zveme vás na Pionýrský turnaj v dodgeballu (tak trochu jiné vybíjené s více míči)

Ve dnech 5. až 7. května 2023 se v Kopřivnici koná Mistrovství ČR v dodgeballu a jako jeho součást plánujeme na sobotu 6. května Pionýrský turnaj v dodgeballu. Hrát se bude ve smíšených týmech, tzv. mixech, ve kterých musí být
3 chlapci a 3 dívky, a pravidla budou zjednodušena tak, aby je hráči a hráčky intuitivně pochopili.

Tento turnaj můžete spojit nejen se sportem, protože si v neděli můžete udělat vlastní program. Jít se podívat na finále MČR dospělých, navštívit kopřivnická muzea nebo si udělat výlet po krásném kopřivnickém okolí. Spaní bude zajištěno v některé z místních škol.

Kam poslat přihlášku:
info@czechdodgeball.cz

Uzávěrka registrace skupin: 28. února 2023

Ještě jste dodgeball s dětmi nehráli? To nevadí, prakticky všichni jsou na začátku. Informace o dodgeballu a možnosti získat startovní sady najdete na pionyr.cz/cinnost/souteze/sporty/dodgeball/. Do pionýrského mistrovství zbývá 6 měsíců, stále máte příležitost patřit k nejlepším pionýrským dodgebalistům v republice.

Dodgeball nemusíte jen trénovat s dětmi, ale můžete si také zahrát. Jako první začali u nás hrát dodgeball pionýrští vedoucí z Kopřivnice a od té doby jej rozšiřujeme po celé republice. Pokud chcete začít, stačí si zamluvit tréninkový prostor a napsat na e-mail výše. Přijedeme, vysvětlíme pravidla, ukážeme tréninková cvičení a budeme se snažit přivézt alespoň jednoho z reprezentantů. Rádi pomůžeme a třeba se i uvidíme na některém z turnajů, které během celého roku jako asociace pro dospěláky pořádáme.

Ondřej Šmída

PS Kopřivnice a místopředseda