Už víš, kam pojedeš v dubnu?
Přece do Jihlavy na Kamínka

Kamínka. Také se ti po nich stýská? Po covidové pauze, která nepřála setkávání všeho druhu, se Ústřední pionýrské vzdělávací centrum (ÚPVC) pustilo do jejich přípravy. Všechno se teprve rozbíhá, ale první informace už přinášíme nyní.

Využij příležitost potkat se

Kamínka jsou místem pro setkávání a potkávání pionýrek a pionýrů z celé republiky, kteří se chtějí něco nového dovídat, poznávat a vzdělávat se v různých oblastech. Jsou také místem pro výměnu názorů, zkušeností a poznatků, které se zde předávají tou nejpřirozenější cestou – osobním kontaktem.

Je jen na tobě, jaký si vybereš program

Kamínka připravujeme ve stejném duchu jako v předchozích ročnících. Každý účastník si bude moci z nabídky různých tvořivých dílen, seminářů, diskuzních stolů a celé řady dalších aktivit sestavit svůj vlastní program. A když si budeš chtít ve svém nabitém programu odpočinout nebo se zrelaxovat, můžeš zajít do čajovny na dobrý čaj nebo si zahrát deskovku do herny. Nudit se určitě nebudeš.

Komu jsou Kamínka určena

Oddílovým vedoucím, instruktorům a instruktorkám a vlastně všem pionýrským pracovníkům starším 15 let. Dospěláci, kteří by se chtěli vydat na Kamínka, ale mají doma malé děti (do cca 7 let), mohou přijet i s nimi, postará se o ně školička (o děti, ne o dospěláky J).

Pár praktických informací

Přihlašování bude spuštěno na Přihlašovně na začátku prosince 2022 – přesnější info přijde v e-mailových Zprávách z Pionýra.

Žádné luxusní ubytování nečekej, spát se bude jako vždy ve školních třídách ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce. Neboj, hlady tě trpět nenecháme, strava je zajištěna od sobotní snídaně do nedělního oběda, který bude mít podobu balíčku na cestu. Pokud ti to nebude stačit nebo na tebe přijde mlsná, po celou dobu bude k dispozici bufet.

Všechny informace budou průběžně zveřejňovány na webu kaminka.pionyr.cz.

Máš co nabídnout? Ozvi se

Chceš nám s přípravou Kamínek 2023 pomoci? Máš nápad na dílnu nebo aktivitu, která by v Jihlavě neměla chybět? Ozvi se na ludmila.koci@seznam.cz, která má na starosti lektory a obsahovou náplň Kamínek.