Týden pro naše pio-dobrovolníky

Jsi oddílákem či dlouhodobě pracujícím vedoucím na PS? Právě pro tebe je tu týden pio-dobrovolníků.

Jako poděkování za tvoji práci pro spolek Pionýr, za spoustu hodin strávených na schůzkách, víkendovkách či táborech ti nabízíme možnost ZDARMA strávit letní dovolenou s rodinou na našich základnách v Žumberku, Lípě (Tisá) a na Esperu v Rejdicích. Přijeď pokecat s lidmi na stejné vlně nebo si třeba udělat společnou dovolenou s oddíláky ze skupiny. Pojeď se podívat na pionýrské základny a prohlédnout si jejich okolí pro případnou víkendovku nebo tábor tvé pionýrské skupiny. Pro pio-dobrovolníky je k dispozici vždy celá základna, včetně kuchyňky pro vaření, lůžkovin.

Rezervace budou přijímány přes Přihlašovnu do naplnění kapacity s poplatkem 1000 Kč, který bude po uskutečnění pobytu vrácen. Pobyt může každý využít pouze jednou. Krajské organizace potvrdí, že dotyčný zájemce pracuje
s dětmi.