Pusť se do evidence, není nač čekat

Prosinec je tady a s ním i možnost přípravy evidence. Jako vždy je důležité zaznamenat všechny změny – v oddílech, ve skupině nebo u jednotlivých členů, ať už se jedná o adresy nebo o jiné kontakty. Nezapomeň, že informace o oddílech, klubech i skupině jsou zveřejňovány na webu, a proto je důležité mít údaje aktuální, obzvláště pokud třeba měníte časy schůzek.

Máte-li základnu, zkontroluj také informace o ní, případně aktualizuj informace v pionýrském katalogu nemovitostí, pokud došlo k nějakým změnám, a doplň i aktuální fotky.

Stejně důležité je aktivovat přístupy členům. Dorostli vám instruktoři? Jim i všem ostatním funkcionářům z jednotky nezapomeň doplnit či aktualizovat v RISPu e-mail a aktivovat uživatele webu, čímž jim umožníš vstup do pionýrských aplikací, jako je např. E-moška nebo Přihlašovna.

Evidenci čeká několik změn, nezapomeň se včas přihlásit do RISP, změnit si heslo a nastavit si dvoufázové ověření. K tomu všemu se můžeš přihlásit na webinář k evidenci, termíny najdeš už teď v Přihlašovně.

Matěj