Palec nahoru: květen 2021

V březnu a v dubnu proběhl na mnoha místech republiky úklid přírody, do nichž se samozřejmě zapojily stovky pionýrů. Vzhledem k vládním opatřením jsme si nemohli užít hromadné skupinové akce, ale přesto všem zapojeným děkujeme.

14. TSP Zeměpisná společnost Po cestách vlasti připravila na začátek dubna pro vlastní i cizí děti a rodiče hru po Brně – Mezi hradbami. Zúčastnilo se jí během víkendu 29 týmů, tedy 76 dětí a 65 dospělých. Gratulujeme k úspěchu!

PS Jitřenka Kdyně přišla v březnu s velkou krokovou výzvou. Sbírá nachozené kroky svých členů i jejich rodičů a věří, že během dvou měsíců obejde celou Zemi. Tento nápad nás inspiroval k vytvoření projektu Pionýři do vesmíru. Děkujeme!

Během března a dubna se už uskutečnila řada oblastních porad. Letos probíhají on-line, což není úplně pohodlné pro žádnou ze stran. Děkujeme vám všem, kteří se těchto video porad účastníte a aktivně se zajímáte o budoucnost Pionýra.