Palec nahoru: duben 2021

Začátkem března se PS Jitřenka Kdyně rozhodla potěšit zdravotníky v nedalekých Domažlicích. Její členové a příznivci vyrobili přáníčka, obrázky či různé drobné dárky, které pak udělaly radost záchranářům i zdravotníkům v nemocnici.

Do letošního ročníku fotosoutěže Clona se přihlásilo 102 soutěžících a téměř tři čtvrtiny přihlášených účastníků jsou mladší 18 let. Je to úžasný pokrok, ještě před pár lety soutěžili spíše starší vedoucí. Díky všem za zapojení!

Palec nahoru si zaslouží členové PS Dr. Mirko Očadlíka Holešov, kteří oslovili redakci Mozaiky s přáním uveřejnit gratulaci. Jejich hlavní vedoucí Jarmila Vaclachová slaví 25. března kulaté životní jubileum. Rádi plníme a gratulujeme!

PS Šlápota letos uspořádala zimní tábor on-line. Rodina každého táborníka si rozdělila role zdravotníka, kuchaře, vedoucích apod. a úkoly a táborový program plnili doma. Za neobvyklý nápad, který vyšel, letí palec nahoru.