Palec nahoru

Pionýr umí různé věci. Pionýři z PS Jitřenka Kdyně například uspořádali v polovině března plnohodnotný maturitní ples pro svého kamaráda. Maturuje, ale jeho škola s maturitním večírkem nepočítala. A tak se na Zelené Lhotě konal VIP maturák pro jediného maturanta – včetně vstupenek předtančení, společenského oblečení, stužkování na červeném koberci, konfet, tance, rautu, živé kapely či půlnočního překvapení.

Palec nahoru si zaslouží i poslanci, kteří schválili pozměňovací návrh státního rozpočtu, díky čemuž se prostředky na rekonstrukce a úpravy stovek kluboven a táborových základen navýší z 25 na 35 milionů korun. Peníze mohou využít organizace, které nabízejí volnočasové aktivity pro děti a mládež, tedy i Pionýr. Pozměňovací návrh dali poslanci David Šimek a Marek Výborný.

Znáte také někoho, kdo si zaslouží palec nahoru? Dejte nám o něm vědět. Nemusí jít jen o dobrý skutek, ale také o zajímavou aktivitu a podobně. Pošlete nám několik řádek a také fotku na adresu mozaika@pionyr.cz.