Otevřený Pionýr – zapojte se

Letní tábory začínají za pár týdnů a po nich nás čekají první akce v září. Zkuste letos udělat malou změnu a uspořádejte svou první akci v rámci akce Otevřený Pionýr, která se letos koná úplně poprvé.
Otevřený Pionýr je akce, při které pionýrští dobrovolníci v termínu 11. až 24. září vyrazí do ulic svého města nebo otevřou svou klubovnu, kde si přichystají ukázku své typické činnosti. Dobrovolníci na stanovištích budou veřejnost lákat, aby se do aktivit zapojila, a u toho se návštěvníků zeptají, co je podle nich spolek Pionýr. Odpověď bude natočena a půjde o základ k videu, které nám poslouží jako velký propagační materiál.
Pokud máte svou tradiční akci s typickým názvem, stačí dát najevo, že letos probíhá v rámci Otevřeného Pionýra. Pokud zářijové akce nepořádáte, berte tohle jako malé postrčení – třeba se vám to zalíbí a uděláte z toho novou tradici.
Protože jde o akci zcela novou, přichystali jsme pro vás podrobný přehled informací a zároveň malý návod, který vám vše vysvětlí a případně vás odkáže na někoho, s kým se budete moci poradit.
Věříme, že se podaří akci rozjet a stane se z ní další pionýrská tradice.

Naty