Fotím, fotíš, fotíme…

Přihlášení na Ledová města je aktivní a programové nabídky se postupně doplňují. Proto sledujte náš web ledovamesta.pionyr.cz.

Máte v oddíle fotografa?
Foťte. Foťte to, kde jste a s kým tam jste. Ukažte nám, kde jste ubytovaní. Zachyťte radost, únavu, nadšení, klidně i zklamání. Předejte nám fotozprávu o tom, co patří k Ledovým městům.

Potřebujeme fotky pro propagaci, do tisku, chceme Česku ukázat, že tohle je fakt dost dobrá PIONÝRSKÁ akce.
Fotky dělejte na šířku i na výšku, nejlépe v poměru 3:2, aby se daly lépe použít. Vhod nám přijde i krátké video.

Přidáte se?
Je také nejvyšší čas přemýšlet o tom, zda byste se chtěli přidat mezi organizátory Ledových měst 2025.

Co to obnáší? Je to složité? Bude to zabírat mnoho mého volného času? To jsou jistě otázky, které si kladete, a nyní vám na ně zkusíme odpovědět.

Nejdůležitější je rozhodnutí. Rozhodnout se, že právě vaše město bude další Ledové. Obnáší to komunikační a organizační dovednosti pořadatele. Jeho hlavním úkolem je především upoutat pozornost úředníků, vedení města, institucí, škol,… Všichni musí vědět, že Ledová města jsou skvělá akce pro děti a pro město je to prestižní záležitostí s celostátním dosahem.

Kolik času to bude obnášet, to je čistě na vás. Jirka Manych z Ledového Liberce, letošní nováček mezi organizátory, stihl oběhnout všechny zamýšlené instituce během jednoho dne. Pak už jednal jen e-mailem a telefonicky. Podobně tomu bylo v Karviné, jiné a náročnější v Praze nebo v Brně. Záleží tedy na možnostech, místní znalosti prostředí, o osobních kontaktech a na vašich schopnostech. Dále už je to jen o dodržení termínů a komunikaci s koordinátorem Ledových měst.

Pokud jste se rozhodli a chcete Vaše město proměnit v Ledové, kontaktujte mne na katerina.jachymcakova@pionyr.cz

Sledujte www.ledovamesta.pionyr.cz, facebook Ledová města a budete v obraze.