Evidence se blíží mílovými kroky

Začátek prosince se blíží a s ním i možnost přípravy evidence. Pokud vás čeká více změn v oddílech, ve skupině nebo i v lidech, určitě se vyplatí začít si evidenci připravovat již letos. A přesně to nám RISP umožňuje už v prosinci.

Údaje jako zdroj informací

Informace o jednotkách, např. oddílech a klubech, jsou zveřejňovány na webu a slouží jako společná propagace spolku. Dokládá, že pionýři jsou všude, ale také propaguje samotné jednotky a přináší informace o tom, kde se pionýři scházejí. Údaje mohou mít i náborový charakter, a proto zkontrolujte všechny informace o jednotkách a funkcionářích, adresy a kontakty. Myslete i na možnost úpravy času a dne schůzek, pokud v oddílech nebo klubech taková změna proběhla.

Pokud máte základnu, zkontrolujte i informace o ní, případně aktualizujte informace v katalogu nemovitostí, pokud došlo k nějakým změnám. Dodejte třeba i aktuální fotky.

Aktivace členů jako otevření vrátek

Dorostli vám instruktoři? Jim i všem ostatním funkcionářům z jednotky nezapomeňte doplnit či aktualizovat v RISPu e-mail a aktivovat uživatele webu, čímž jim otevřete vrátka do pionýrských aplikací. Je to jediná cesta, jak se budou moci přihlásit na kurz nebo akci v Prihlašovně, objednat si věci z Emošky apod. Po aktivaci jim nezapomeňte dát vědět, že si musí nastavit heslo. Pokud nevyužijete možnosti připravovat evidenci s předstihem, pusťte se do ní v lednu co nejdříve.