Co se děje ve spolku?

Kopřivničtí pořádali dětský turnaj v dodgeballu
Tým OlbramChallenge zorganizoval 18. prosince první dětský turnaj, na němž se i přes nemoci sešlo 18 dětí z Kopřivnice a okolí. Složily se čtyři týmy, které proti sobě hrály klasický turnaj každý s každým.

Po turnaji přišel čas na zábavu, a tak děti mohly trefovat Santu. Když se trefily, dostaly odměnu. Pak si na rychloměru vyzkoušely svou nejrychlejší ránu. Po zábavné pauze jsme se rozdělili na šest týmů a ještě hráli 3vs3.

Tímto turnajem se dodgeball pro rok 2022 odklidil k zimnímu spánku a opět se rozjel až v roce 2023.

Další snímky jsou z přespání v klubovně s vařením, z výletu na rozhlednu a k vodnímu mlýnu nebo z výroby triček.
Božena Klimecká, PS Kopřivnice

V Jaroměři stavěli mosty
Začátkem ledna se pionýři z PS Za vodou proměnili na stavitele mostů a pod pečlivým stavebním dozorem se jim stavba nakonec podařila. Ovšem pozor, stačil jim k tomu pouze sáček špaget a izolepa!

PS Za Vodou

Turnaj v ringu se vydařil
Koncem ledna se v Horní Bříze konal turnaj v ringu, uzlařské regatě a dalších doprovodných soutěžích, pořádala je PS Horní Bříza. Ve zdejší škole se sešlo téměř 200 účastníků, kteří se spolu utkali o řadu cen.

PS Horní Bříza