Zkoukněte další slevy, které máme k dispozici

Kompletní nabídku potřeb pro malbu horkým voskem – enkaustické sady, žehličky, zahřívací desky, pera, papíry, sady vosků apod. – naleznete na e-shopu www.enkaustika-eshop.cz. Můžete zde nakupovat se slevou 5 %, stačí jen nakoupit na IČ a do poznámky v objednávce uvést „sleva 5 %“.

Davona je jedním z největších prodejců kreativního materiálu a výtvarných potřeb v České republice. Na stránkách e-shopu naleznete vybavení na scrapbooking, barvy na textil a sklo, akvarelové i akrylové, barevné papíry, razítka a spoustu dalších. Každá pionýrská skupina získá při registraci slevu 5 %, která se dle obratu může postupně zvyšovat.

Výtvarné potřeby – Hana Šimůnková, to jsou výtvarné potřeby všeho druhu: akvarelové, akrylové, olejové a temperové barvy, stolní malířské stojany a malířská plátna, široký výběr papírů, hobby papírů a bloků, školní pomůcky, kaligrafická pera a popisovače, tuše, barvy na sklo a barvy na textil, bužírky, mozaiky, modelovací hmoty FIMO, origami a řada dalších hobby a výtvarných potřeb. Pokud v objednávce uvedete přesný název, adresu a IČO, bude vám přiznána sleva 10 %.

Jako první e-shop v ČR se v r. 2007 začali specializovat na kreativní a didaktické hračky pro děti. Najdete zde pestrou nabídku knih, společenských a didaktických her, kreativních
a výtvarných hraček, dřevěných
a interaktivních hraček. Slevu 10 % dostanete, když po zadání objednávky napíšete do kolonky Mám slevový kupon kód PIONYR.

Lesní svět (www.lesnisvet.cz) poskytuje pionýrským skupinám slevu 20 % na kategorii Výukové hry a Dárky z lesa. V první kategorii najdete například zvuková pexesa, tripexesa, otočná kola nebo hrací karty. Do té druhé patří magnety, medaile, pravítka, bloky nažehlovačky a spoustu dalších věcí.

V případě zájmu kontaktujte paní Kopcovou telefonicky 605 297 585 nebo e-mailem ingrid.kopcova@lesnisvet.cz, sdělí vám další informace k registraci.

Šifrovací hry rozvíjejí schopnost spolupracovat a účinně komunikovat v týmu. Logické úkoly vždy nápaditě propojují šifrovací principy s různými tématy a děti jednoduše baví. Cryptomania nabízí více než 20 šifrovacích her. Můžete vybírat z her venkovních, on-line či z her v angličtině. Je jen na vás, kterou variantu zvolíte. Cryptomania aktuálně nabízí 40% slevu na hry z vlastní produkce (sleva se tedy netýká např. her ze série Šifry, vydaných ve spolupráci s DINO Toys) výměnou za zmínku na sociálních sítích, v newsletteru či článku na webu, že jste hru hráli. Více informací naleznete na webových stránkách www.cryptomania.cz, pro objednání kontaktujte paní Mackovou na emailu mackova@cryptomania.cz.

Nakupujete někde se slevou? Víte o společnosti, která by nám mohla poskytnout slevu? Podělte se s námi o vaše zkušenosti. Rádi vámi vyzkoušené firmy oslovíme a budeme jednat o možnosti poskytnout slevy i ostatním pionýrským skupinám. Kontakt: darina.zdrahalova.ml@pionyr.cz.