Vnitřní Výběrová Řízení

Do vnitřních výběrových řízení už žádné další projekty nepřibydou, členové VV ČRP už se pouští do čtení. Přečíst takové množství projektů vůbec nebude snadné, ale není možné hodnotit bez znalosti věci. Rozhodovat bude VV na svém jednání během prvního lednového víkendu. A kolik toho mají členové VV připraveno ke čtení?

VVŘ Zázemí (opravy a údržba kluboven a základen) – 47 projektů z devíti krajských organizací (nežádají subjekty z KhKO, KOkV a LKOP).

VVŘ PROČ
• v části Jedeme dál je 66 projektů z devíti KOP (nežádají subjekty z PaKOP, KOkV a LKOP);
• v části Jezinky (odloučené oddíly) jsou tři projekty z SKOP a PlKOP;
• v části Táborovky (oddíly, které zahajují pravidelnou činnost) jde o šest projektů ze tří KOP – SKOP, POP a OZKOP a těmto skupinám moc děkujeme za práci na obnovení pravidelné činnosti.

Darina