Palec nahoru

Druhý říjnový víkend se po celé republice opět konala akce 72 hodin, od níž se zapojilo i mnoho pionýrských skupin. Za to všem patří veliký dík a palec nahoru si zaslouží nejen ti, kteří pomáhali přírodě či druhým, ale i všichni vedoucí, kteří se postarali o hladký průběh akce. Speciální poděkování patří Blance Horákové, která v živém on-line přenosu ve Studiu 6 České televize představila mezigenerační pomoc pionýrů z Bystřice pod Hostýnem. Například zborovičtí pionýři uklízeli okolí klubovny a přilehlého hřiště a vyrobili krmítko pro ptáky a upevnili ho na vhodném místě. To pionýři z Hamrů nad Sázavou se pustili do proměny nevzhledného a neudržovaného břehu, který společnými silami proměnili ve skalku. A podobných projektů byla celá řada. Děkujeme!

PS Údolí slunce, Hamry nad Sázavou