Palec nahoru

Palec nahoru si zaslouží všichni, kdo se podílí na sbírce na záchranu Husovky. Tedy nejen ti, kteří už přispěli, ale i ti, kteří se třeba chystají. A zejména ti, kteří neúnavně o klasické i virtuální sbírce informují, sdílejí odkazy nebo oslovují lidi ve svém okolí napřímo. Příběh Divadla U Kapličky v Českých Budějovicích zaujal i Deník a Český rozhlas, obě média o naší snaze informovala.

Na webu donio.cz/zachranme-husovku už se podařilo vybrat více než 400 tisíc, což je opravdu neuvěřitelná částka. Ovšem musíme si uvědomit, že částka, kterou Pionýr za pozemek pod budovou zaplatil, je víc než třináctkrát vyšší. Z toho jasně vyplývá, že není dobré usnout na vavřínech a hodí se opravdu každá koruna. Protože čím více se podaří vybrat ve sbírce, tím lépe pro všechny pionýrské skupiny. Proč? Protože peníze, které by jinak musel spolek poslat na splátku úvěru, bude moci využít pro skupiny. Chcete přispět nebo vědět víc? Pak otočte stránku a načtěte svým chytrým telefonem QR kód, který vás přesměruje na stránku sbírky.

Až si pročtete informace o sbírce, přejděte na záložku „Přispěvatelé“, kde uvidíte seznam dárců. Zajímavé v něm jsou zejména vzkazy, které pionýři (ale i další přispěvatelé) zanechávají. Garantujeme, že vás při jejich čtení zahřeje u srdce.