Ledová Praha se rozšiřuje i do dalších měst

Vydejte se spolu s námi poznávat Ledová města o pololetních prázdninách 2022, tedy v termínu 4. – 6. února.

Všichni jistě znáte Ledovou Prahu, mnozí z vás se jí pravidelně účastníte. V posledních několika letech však docházelo k tomu, že se naše hlavní město mnohým oddílům už okoukalo. K tomu se nyní přidala i nepředvídatelná epidemiologická situace a riziko toho, že bychom nemohli oddíly ve školách ubytovat vůbec, nebo jen jejich minimální počet. Proto nyní přicházíme s novinkou, která by mohla pomoci překonat všechny zmíněné překážky.

Společně s krajskými organizátory připravujeme až 14 tzv. Ledových měst, která se přidají k Praze a otevřou své brány dětským návštěvníkům. Připravena pro vás budou muzea, výstavy i doporučené zajímavosti od místních znalců. Najdeme vám i místa k ubytování a stravování tak, aby pro vás plánování akce bylo co nejméně náročné.

A pozor, nepřijdete ani o tradiční koncert Děti dětem! Na sobotní večer chystáme společné sledování tohoto programu, při němž se můžete těšit i na zapojení diváků.

Zapište si proto do kalendářů datum 4. – 6. února 2022 a těšte se na další informace.

Pomozte nám najít společný symbol pro logo Ledových měst
Každé ledové město bude mít v logu svou dominantu. Pomozte nám najít společný symbol pro budoucí jednotné logo Ledových měst.
Své nápady posílejte na ledovamesta@pionyr.cz. Děkujeme!