Kde nakoupit deskové hry se slevou pro Pionýr?

S novým rokem byly aktualizovány slevy u dlouhodobě spolupracujících firem a současně se oslovovaly firmy nové. Dnešní představení spolupracujících firem je první ze série těch, které pro čtenáře Mozaiky představujeme a zahrnuje pouze deskové hry. Další firmy, poskytující aktuálně Pionýru slevy, budou následovat v dalších číslech.

ALBI
Bang, Ubongo, Catan, Parky a Karak – co mají uvedené hry společné? Vydavatelství Albi! Deskové hry na www.albi.cz můžete objednávat za velkoobchodní ceny +DPH, rozdíl v cenách je přibližně 30 %. Objednávejte na e-mailu: michal.smid@albi.cz nebo si na stejném e-mailu vyžádejte svoje přístupové údaje do e-shopu Albi, ve kterém budete moct nakupovat rovnou za pionýrské ceny.

MINDOK
Dalším vydavatelstvím, které dlouhodobě spolupracuje s Pionýrem, je MindoK. Společnost MindoK pionýrům poskytuje slevu 33 %. Objednávku můžete odeslat na e-mail barinova@mindok.cz. Uveďte prosím fakturační adresu (a dodací, pokud se liší), IČO vaší skupiny a telefonní číslo.

BLACKFIRE
U společnosti Blackfire můžete nakoupit deskové hry o 40 % levněji, než jsou doporučené prodejní ceny. Přehled her najdete na http://b2b.blackfire.cz (vyfiltrujte si položky skladem). Nejsou tam všechny novinky, protože ty jsou vždy dva měsíce po vydání dostupné jen pro vybrané obchodní partnery, až poté jdou do plošné distribuce. Ale vy je samozřejmě mít můžete. Pokud víte, že by něco už mělo být skladem, ale není to na webu, klidně se ptejte na kontaktních emailech: turnaje@blackfire.cz, info@blackfire.cz.

DESKOLAND
Deskové a karetní hry, vystřihovánky, puzzle, hlavolamy, potřeby pro modelářství – to vše najdete v nabídce obchodu deskoland.cz. Nakupovat zde můžete s šestiprocentní slevou. Pro uplatnění slevy stačí při nákupu vložit kód pionyr24.

DINO
Širokou škálu produktů naleznete také v obchodě dino.cz. Se slevou 15 % můžete nakupovat všechny kategorie produktů (společenské hry, sportovní potřeby, lego puzzle, modely apod.) vyjma Tater 72 cm. Objednávku můžete poslat na e-mail fakturace@dinotoys.cz a sleva vám bude přiznána.

NAKUPUJETE NĚKDE SE SLEVOU? VÍTE O SPOLEČNOSTI, KTERÁ BY NÁM MOHLA POSKYTNOUT SLEVU? PODĚLTE SE S NÁMI O VAŠE ZKUŠENOSTI. RÁDI VÁMI VYZKOUŠENÉ FIRMY OSLOVÍME A BUDEME JEDNAT O MOŽNOSTI POSKYTNOUT SLEVY I OSTATNÍM PIONÝRSKÝM SKUPINÁM. KONTAKT: DARINA.ZDRAHALOVA.ML@PIONYR.CZ.

Darina Zdráhalová ml.