Všetulské dostavník v Holešově již pojedenácté!

PS Dr. Mirko Očadlíka, Holešov ve spolupráci s SVČ – TYMY Holešov uspořádali 2. 11. 2019 již 11. ročník oblastního kola Pionýrského Sedmikvítku v oblastech Dětská Porta a Melodie s tradičním názvem „Všetulské dostavník“. Pamětní listy a dárky všem 65 soutěžícím a diplomy s postupovými listy vítězům předávala společně s členy poroty místopředsedkyně Pionýra Darina Zdráhalová. Pro soutěžící byl připraven bubenický workshop, který si všichni moc užili.

Děkujeme všem soutěžícím, porotě, organizátorům, moderátorce a hostům. Všem postupujícím do republikového finále Dětské Porty a Melodie držíme palce. Velký dík si zaslouží také všichni partneři a sponzoři – krajský úřad Zlínského kraje – odbor kultury, město Holešov, MŠMT, SVČ – TYMY, Vladan Daněk, Olomoucko-Zlínská KO Pionýra a holešovské POE-POE.

Těšíme se na další setkání s mladými pěveckými talenty.

Jarmila Vaclachová