Sami o sobě: září 2018

Starý Plzenec

Medardova kápě – leteckomodelářská soutěž
V sobotu 2. 6. 2018 jsme měli sraz v hale v Plzni na Borech na celorepublikovou leteckomodelářskou soutěž s halovými házedly z kategorie F1N.
Soutěž pořádáme jakožto oddíloví vedoucí PS Starý Plzenec za spolupráce BVL Plzeň a Svazu modelářů ČR. Po dlouhých letech úpadku halových leteckomodelářských soutěží se nám povedlo ji vrátit opět i do Západočeského kraje a přímo do Plzně a letos jsme pořádali již 5. ročník i se zahraniční účastí dospělých soutěžících.
Soutěž probíhá ve třech kolech po třech hodech. Celkem má soutěžící devět hodů, ze součtu tří nejlepších se utváří pořadí. My soutěžili ve dvou kategoriích pro žáky a ve starší kategorii nad 18 let. Soutěž dopadla báječně a dva z členů oddílu LMK Starý Plzenec, kteří se soutěže zúčastnili, se umístili i na stupních vítězů: Jan Nevečeřal (73,0 vt.) na druhém místě a Patrik Hájek (64,1 vt.) na místě třetím. Prvenství si odvezl Jiří Hloušek ml. z LMK Kamenné Žehrovice v součtu časů 73,8 vt.
Máme velkou radost, že chlapci z našeho leteckomodelářského oddílu mohli slavit svoje první úspěchy v prezentaci svých modelů na soutěži.

Jan Klik, Bohuslava Křížková
Klub leteckých modelářů, PS Starý Plzenec

Všechno nejlepší!

• 12. 9. slaví své 70. narozeniny Marta Kubátová z PS Franka Elstnera (Pardubická KOP).·
  • 13. 9. slaví své 40. narozeniny Lenka Šaradínová z PS Dřevohostice (Olomoucko-zlínská KOP).
  • 18. 9. slaví své 70. narozeniny Karel Weil (Kontrolní komise Pionýra).
  • 21. 9. slaví své 50. narozeniny Lucie Zázvůrková z 96. PS Veselí Medvědi (Pražská OP).
  • 26. 9. slaví své 55. narozeniny Ilona Kupková z PS dr. Mirko Očadlíka (Olomoucko-zlínská KOP).
  • 26. 9. slaví své 50. narozeniny Kateřina Suchá z PS Restart (Středočeská KOP).

Blahopřejeme!