Propagujte svoje oddíly, kluby a pionýrské skupiny

Na novém webu Pionýra jsou adresáře oddílů, klubů a pionýrských skupin. K dispozici je zde také mapka, kde je možné pionýry najít. Nezobrazuje se zde vlaječka vašeho oddílu? Pak se podívejte do RISPu, jestli jste zadali místo, kde se scházíte, a také příslušné GPS souřadnice.

Jak to přesně udělat?
Aktualizujte informace o oddílech a klubech a pionýrských skupinách, které jsou k dispozici v registračním systému RISP: risp.pionyr.cz. Údaje může upravovat vedoucí PS či osoba, které k tomu dal vedoucí PS oprávnění.

Zkontrolujte, prosíme, zejména údaje týkající se oddílů a klubů:

• V záložce Jednotka přidejte adresu místa konání schůzek včetně GPS souřadnice (možno doplnit pro rozkliknutí adresy).
  • V záložce Detail jednotky
    • Doplňte kontaktní údaje (e-mail, www, telefon na vedoucího oddílu) a zatrhněte „Zobrazit informace na internetu“.
    • Schůzky – zkontrolujte místo a termín konání schůzek.
    • Obecné – vyberte primární zaměření, doplňte upřesnění – (např.: Oddíl nabízí dětem 1. – 4. třídy turistickou a tábornickou činnost na schůzkách, výpravách a táborech.).

Současně vás prosíme o aktualizaci vašich www stránek, aby se zveřejněný odkaz nezobrazoval se zastaralými informacemi.

Děkujeme za pomoc!