Pražáci se sešli ve Sloupu

O víkendu 13.–15. 9. 2019 se na TZ Medvědín ve Sloupu v Čechách sešlo cca 70 instruktorů a vedoucích nejen z pražských PS (21. PS Střelka, 40. PS Košík, 45. PS Praha 6, 49. PS Kočovníci, 68. PS Lvíčata, 73. PS Vodovod, 93. PS Orion, 96. PS Veselí Medvědi, 117. PS Kalich, 137. PS, 160. PS Vampoš, 188. PS T.O. Bobříci, PS Záře a PS Řečkovice Brno), aby se společně poznali, načerpali nějakou inspiraci a v neposlední řadě se pobavili.

V pátek večer proběhla zábavná soutěž „Tipni si“ a každý už tak ví, jaké číslo dveří má kancelář POP, kolik pionýrů se jmenuje Novák či kolik je nejstaršímu pionýru z Prahy. 🙂  Následně byla pro zájemce připravena noční Ringostezka.

V sobotu pro nás měla připravený program Prázdninová škola Lipnice. Stálo to za to a do nějaké části se zapojili staří i mladí. Například hra „Kdo je tady blbec“ si určitě najde místo v každém oddíle. 🙂 Večer pak došlo na oheň, kytary a báječnou kýtu na rožni.

Celý víkend byl velmi vydařený, alespoň dle ohlasů účastníků, počasí nám také vyšlo, a tak si myslím, že za rok si tuto akci zopakujeme. Závěrem bych ještě rád poděkoval 96. PS Veselí Medvědi za perfektní servis, výtečné jídlo i za super barmany v baru „U Veselého medvěda“. 🙂

Michal Rejzek