Pochlubte se zážitky s oddílem

Zářijové vydání Mozaiky dostaly všechny oddíly, které o to projevily zájem, v dost neobvyklém balení. V něm byla kromě našeho zpravodaje i spousta příloh, například k rozbíhajícím se Odborkám. Ta největší příloha byl samolepicí plakát určený například na dveře klubovny, na kterém bylo 30 „bublin“ nadepsaných 30 oddílových společně prožitých dobrodružství. A samozřejmě to není plakát ledajaký, je plný námětů na zpestření činnosti oddílu a také jde o první společnou aktivitu k blížícímu se 30. výročí obnovení samostatné činnosti Pionýra.
Netrvalo dlouho a na sociálních sítích se začaly objevovat první fotky plakátu přichystaného k postupném zaplnění fotkami a s nimi spojenými oddílovými zážitky (některé z nich vidíte i na téhle stránce).

A co ty zážitky?
Od rozeslání „bublin“ už ale uběhly dva měsíce a redakce Mozaiky začíná nedočkavě vyhlížet první zprávy a fotky.
Tak co, kolik „bublin“ už máte zaplněno? Jak moc jste si jejich plnění užili? Jaké vzpomínky si z oddílových dobrodružství odnášíte? Napište nám na mozaika@pionyr.cz a podělte se o zážitky i s ostatními čtenáři Mozaiky.
Děkujeme! 🙂