Personální situace na ústředí – posily i odchody

 

Tým ústředí zaznamenává v posledních měsících stálé – byť někdy drobné proměny. Už jste se mohli dočíst o dvou ženách (z Nejvyššího kontrolního úřadu), které rozšířily naše řady. Zatím jsou stále s námi, ale ke konci října by se jejich „mise“ měla chýlit k závěru. Všichni věříme, že se v jejich zprávě dočteme, že nenalezly závažné nedostatky, a tato kapitola bude moci být uzavřena.

Po prázdninách nás tradičně opustili dva externisté – rodiče našich osmáků degu, kteří přes léto dohlíželi v naší zasedačce na řádění svých potomků. Na druhou stranu – ovzduší v místnosti s klecí to krapet pomohlo… 🙂

S koncem léta náš kolektiv navštívilo také několik různých viróz, zdá se ale, že už jsou na odchodu – jak je vidět, někdy může i něčí ochod být vlastně významnou posilou.

No ale nakonec vážně. Opravdovou posilou na ústředí se s koncem září stala Anna Mindlová, která již dříve na ústředí působila jako brigádnice a osvědčila se jak prací, tak schopností zapadnout do našeho lehce nestandardního kolektivu. Vzhledem ke zkušenostem, které jsme nabyli při hledání schopné asistentky pro ústředí, byla právě Anna oslovena s nabídkou, již přijala. Držíme jí palce, aby pronikla co nejdříve a co nejvíc do všech záludností fungování našeho spolku.

Kontakty na sekretariát ústředí zůstávají neměnné (ustredi@pionyr.cz, 234 621 299, 777 248 720). Přímo Aničce můžete psát na e-mail anicka@pionyr.cz či volat na číslo 773 774 194.

Omlouváme se za chyby v doručování pošty

V období od června do září vzniklo při odesílání pošty z Ústředí Pionýra značné množství chyb. Na vině byl lidský faktor. Věříme, že by se již neměly opakovat. Pokud někdo nezaznamenal (potřebnou) odezvu z naší strany, ozvěte se na pionyr@pionyr.cz nebo na telefon 777 248 720, pokusíme se zjednat nápravu.

Za způsobené komplikace se omlouváme.