Otázky

Četli jste Stopařova průvodce po Galaxii od Douglase Adamse? Pak jistě víte, že číslo 42 je odpovědí na otázku života, vesmíru a vůbec. A my se tentokrát budeme číslem 42 tak trochu inspirovat.
Hledáme odpovědi na otázky. A budeme moc rádi, pokud nám s hledáním pomůžete.
Stačí věnovat trochu pozornosti jedné z příloží, která vám s touto Mozaikou přišla do schránky.

Co? No přece dotazník k Malé obsahové konferenci. Není barevný. Není povinný. Nejsou v něm obrázky (pokud nepočítáme logotyp Pionýra). Ale pro ty, kteří připravují zářijové jednání Malé obsahové konference, je moc důležitý.
Proč? Když odpovíte na otázky, které jsou v dotazníku položeny, pomůžete připravit vstupní informace, se kterými budou ti, kteří přijedou na Vysočinu jednat o oblastech Činnost a Lidé, pracovat.
Jak? Své odpovědi můžete zaznamenat do papírové formy, která vám s Mozaikou přišla, nebo si ji můžete stáhnout jako pdf soubor na stránkách pionyr.cz/mok. Vy, kteří máte rádi elektronickou podobu, na stejné stránce najdete odkaz na formulář, kde můžete své odpovědi vyplnit.
Budeme rádi, když nám na otázky, které pro vás připravili členové obsahové komise, odpovíte.
Kde/Kam? Na svá jarní oblastní jednání, dostanete první výstupy, které se týkají vaší KOP a celkově Pionýra. Budete se moc podívat na to, jak to u vás na kraji vypadá. Proto jediný identifikační údaj, který od vás potřebujeme, je právě vaše příslušnost ke KOP. Výstupy budou zveřejněny i na webu k Malé obsahovce a budou jedněmi ze základních vstupů pro jednání.
Těšíme se na vaše odpovědi.

Darina Zdráhalová