Novinky z přípravy RESET 2017

Vítejte v novém roce. Neseme vám nové informace o programu v areálu Landek Parku.

Puzzliáda
Pionýrská skupina Šenov miluje puzzle, a tak si na RESETu vzali pod svá křídla turnaj v jejich skládání. Můžete se přihlásit do kategorie A – 1. stupeň ZŠ, B – 2. stupeň ZŠ, C – 15+ a S – skupiny o pěti skládačích. Určitě si společně užijeme spoustu legrace a výherci každé kategorie dostanou zajímavé odměny.

MINDOK jede na RESET.
Těšte se na zábavné hraní ve stanu MINDOK. Budou se o vás starat herní specialisté, kteří vás seznámí s novými stolními hrami a zahrají si je spolu s vámi. Pokud se vám hry zalíbí, budete si je moci i zakoupit. Také je budete moci vyhrát v některé z našich resetových soutěží.

KIN BALL – Zábavné hraní s obrovským míčem.
Už jste o tom slyšeli? Hrajete ji pravidelně? Nevíte, o co jde? Nevadí. Na RESETu se můžete pobavit společně s vedoucími PS Těpéra na workshopu s KIN-BALLem. My jsme si to s nimi vyzkoušeli v závěru roku a byla to paráda.

Dodgeball – tak trochu jiná vybíjená
V Mozaice není třeba dodgeball představovat. Pozorní čtenáři vědí, že v této hře máme borce pionýry z Kopřivnice. Kdo by je chtěl vidět v akci a chtěl by se dodgeball naučit hrát, bude mít možnost právě na Landeku. Informace o hře a našich dodgeballistech najedete na www.olbramchallenge.cz.

Lezecká stěna
PS Šenov nejen ráda skládá, ale i ráda leze. Lezou po stěnách, kde to jde, a jednu stěnu vozí všude s sebou. Přivezou ji i na RESET. Zalezete si s nimi?

Jak se špivo po našimu? – Jak se zpívá po našem?
Víte, jak vypadá slezský kroj? Víte, jak zní slezské nářečí? To není kratky zobak a sprostá slova. Je to spojení polštiny, němčiny a češtiny v různých modifikacích. Naučíme vás společně s národopisným souborem Olšina pár písní a tanců „PONAŠEM“.

Dětská Porta a sobotní večerní koncert
Celou sobotu bude probíhat Dětská Porta na dvou pódiích. Bude tam jistě spoustu talentů a pro diváky to bude sobota plná kulturních zážitků.

A co tam bude ještě?
No, nemyslíte si snad, že vám to tu vyslepičíme vše najednou… Počkejte si na další Mozaiku. A honem se přihlaste na RESET 2017 v Pionýrské Přihlašovně.

za MKOP Katka