Novinka: Mozaika.pionyr.cz

Mozaiku si už řadu let můžete přečíst i na internetu a někteří čtenáři toho opravdu využívají, mají některá vydání přečtená ještě dříve, než jim dorazí do schránky. Do minulého ročníku byla nicméně Mozaika jen ke stažení jako pdf a ozývalo se volání po podobě, která toho umí trochu víc a také si lépe rozumí s mobilními telefony.

A tak tu máme úplně nový web mozaika.pionyr.cz, který je členěný dle vydání i témat, umožňuje články komentovat, odkazovat na ně jednotlivě či je zobrazovat na různě velkých obrazovkách. Možnost stáhnout Mozaiku jako pdf je také zachována.

Nemusíte se bát, k předchozím vydáním se stále dostanete v archivu vydání. Jednotlivé rubriky, které jsme považovali za nadčasové, jsou navíc naplněny i obsahem z minulých vydání. Takže například Geopozvánky zde samozřejmě najdete všechny, seriál O dětech trochu jiných také, ale například zprávy ze Sami o sobě jsme zpětně nevkládali.

Stránky ještě ladíme a doplňujeme za pochodu, ale věříme, že vám zpříjemní čtení Mozaiky na internetu. Tak šup šup na mozaika.pionyr.cz. 🙂

Jakub