Liberecká KOP vás zve na RESET

I když červen 2019 vám může připadat ještě daleko, my, pionýři z Liberecké krajské organizace už pracujeme na setkání pionýrských oddílů – RESET 2019, na který vás nyní chceme pozvat. Budeme rádi, když se za námi přijedete podívat 14. – 16. června 2019 do Vesce u Liberce.

Kde se sejdeme?
Naše setkání se uskuteční ve sportovním a volnočasovém areálu ve Vesci, ze kterého je to do nedalekého Liberce jen co by kamenem dohodil. Tento běžecký areál byl zbudován pro mistrovství světa v klasickém lyžování.

Z areálu je krásně vidět na horu Ještěd (1012 m. n. m.) s unikátním televizním vysílačem a hotelem ve tvaru rotačního hyperboloidu, který zde stojí od roku 1973 a je dominantou Libereckého kraje.

Co pro vás připravujeme?
Na programu pracujeme a budeme vás s ním postupně v Mozaice seznamovat. Ale už teď vám můžeme prozradit, že na vás čekají výtvarné dílny, sportovní aktivity, možnosti navštívit místa v Liberci a okolí, vyzkoušet si jízdu na kánoi nebo se pobavit na koncertě.

Kdo nám poví víc?
Máte-li dotazy, můžete se obrátit na Jirku Manycha – předsedu Liberecké KOP (libereckakop@gmail.com).

Jak se přihlásit?
Od listopadu 2018 bude spuštěno přihlašování přes pionýrskou Přihlašovnu. Na konkrétní program se budete moci přihlásit až od dubna.

Kolik bude účastnický poplatek?
Zaplatíte-li do 28. 2. 2019, bude účastnický poplatek 350,- Kč. Později to bude již 400,- Kč na osobu.

Těšíme se na vás!
za LKOP Jirka Manych

Kdo se těší, že se s vámi potká v Liberci?

Jirka Manych „Máňa“
Od první třídy chodil do oddílu vodní turistiky KATAMARÁN, který vedl Jindra Jehlička. Jak roky běžely, Máňa začal spolupracovat s oddílem a jezdit jako instruktor, oddílový vedoucí a zdravotník. Od roku 2013 vede pionýrskou skupinu Katamarán v Liberci a pořádá letní tábory jako hlavní vedoucí.

V Liberecké krajské organizaci zastával funkci garanta PVC a od letošního roku se stal předsedou KOP.

V civilním životě žije v Praze a pracuje u státní organizace Správa železniční dopravní cesty jako lektor. Organizuje školení a zkoušky, přednáší a provádí provozní kontrolu na železnici.

Je milovník zvířat, jeho dům je i domovem Irského vlkodava Bély, Norské lesní kočky Aloise a dvou morčat Alvina a Teddyho. Rád cestuje, miluje vodu, kulturu a muzikály.