Kamínka jsou každoročně největší vzdělávací akce Pionýra, jsou však i mnohem víc!

Ve chvílích mezi inspirativními přednáškami, semináři a zážitkovými programy vznikají nová přátelství, potkávají se staří známí a hlavně společně nabíráme novou energii pro další zajímavou činnost v Pionýru.

Sestav si svůj program a zažij Kamínka i ty!

Ještě to stihnete

Přihlašování stále běží. Nenechávejte to na poslední chvíli – nemusí na vás zbýt místo! Jděte na web kaminka.pionyr.cz a vydejte se na cestu za novými znalostmi, zážitky a přáteli. Bude to jízda!

Pojďte lektorovat

I vy určitě děláte něco zajímavého. I vy můžete ostatním něco předat. Přihlaste se jako lektor a předejte na dílně nebo semináři své znalosti a zkušenosti. Jak se zapojit najdete na webu kaminka.pionyr.cz/lektori. Tak přiložte pod kotlem i vy!

Přihlaste si své programy

Nabídka programů se rýsuje a stále přibývají další – vyrazte jí prozkoumat a neváhejte si přihlásit programy, na kterých nesmíte chybět. Otevřete svou mysl a jděte vyzkoušet i něco úplně nového a neznámého! Bez platné místenky na programy nemůžeme zaručit místo!

Na Kamínka už od 14 let?!

Máte začínající instruktory, kterým je teprve čtrnáct, ale jsou šikovní a mají zájem se naučit novým věcem a potkat nové kamarády? Vezměte je s sebou na Kamínka. Letos poprvé mohou jet i čtrnáctiletí, pokud se za ně zaručí dospělý vedoucí.

Děti nejsou problém

Jste rodiči malých dětí a chtěli byste jet na Kamínka? Není problém, právě pro vás (respektive pro vaše děti) připravujeme „školičku“, která bude otevřena v době denních programů. Stačí předběžně nahlásit dítě při přihlášení. Poplatek za dítě je 150 Kč. Jeden dětský lístek, prosím!