Inspirace od Štěňat

Děti z oddílu Poletušky z PS Plejády Šternberk nám napsaly, jak prožily měsíc únor.

Eliška, 12 let
V únoru to bylo dobrý, byli jsme bobovat a hráli jsme tam nějaký hry, třeba závody, potom jsme museli vylézt kopec a klouzalo to, tak jsme hráli, kdo tam bude první. Na jiné schůzce jsme se učili s Kin-balem, učili jsme se, jak se to dělá. Já jsem to už uměla, ale byly tam i malé děti, takže jsme to museli pořádně vysvětlit, no jako bylo to dobrý. Morseovka byla super, naučila jsem se moje jméno napsat Morseovkou, bylo to dobrý.

Tom, 8 let a Patrik, 10 let
V Ledové Praze se mi líbilo, protože jsme hráli videohry. Na schůzce s Morseovkou se mi líbilo, protože jsme hráli dobré hry. Kin-bal se mi líbil, protože se hraje s velkým míčem.

Kája, 9 let
Na Ledové Praze se mi to strašně líbilo, prožili jsme tam strašně moc dobrodružství a zábavy. Na schůzce s Morseovkou jsme se učili, co to je Morseovka. A bylo to super. Kin-ball je super hra, kterou jsem si užila. Taky jsme bobovali a to bylo taky super, protože jsem si to užila s kamarády a ostatními.

Terezka, 10 let
Na Ledové Praze to bylo super! Viděli jsme památky a různé kostely, bylo to tam prostě boží. Schůzka je strašně super, byla to zábava. Naučila jsem se věci, které jsem nečekala. Hráli jsme také Kin-ball, je to zábavný sport, je suprovej, protože je to s velkým balonem. Ale pro mě je důležitý to, že můžu být s kamarády!

Bára, 11 let
V Praze se mi líbila procházka po Karlově mostě, a že jsme poznali nové lidi.

Kuba, 10 let
Bobovali jsme a kamarádka **** mi rozbila boby.

Honza, 11 let
V únoru to bylo super, v oddíle jsme se učili Morseovku, také jsme bobovali a to bylo nej nej nejlepší.

A co vy? Napište Štěňatům, jak jste si užili svoje schůzky nebo co nového jste se naučili.