Geopozvánka: Terezínské hry 2013

Tato geopozvánka vás na rozdíl od předchozí pozvánky nezve na nějaké místo, ale tentokrát se jedná o konkrétní událost. A to o druhý ročník Terezínských her, který proběhne v sobotu 25. 5. 2013. Pokud máte rádi hry ve stylu Pevnosti Boyard, je to akce stvořená právě pro vás. Videopozvánku najdete na adrese: terezinskehry.cz.

Terezínské hry jsou soubor eventů (pozn. red.: event = anglicky událost – v „kačerském“ slangu se používá pro větší krátkodobé akce a setkání spojené s geocachingem) pro celou rodinu od nejmenších káčat až po nejstarší kačery, takže se, logicky, může zapojit i celý oddíl. Budeme rádi, když si se svým oddílem uděláte čas a navštívíte Pevnost Terezín a Terezínské hry. Věříme, že vás koncept her zaujme a tak společně položíme základ pro budoucí koncept Mega Eventu, který bychom chtěli v Terezíně uspořádat příští rok. A nijak se netajíme aspirací získat zpětně ikonku Mega Eventu už za tento ročník. Pokud tuto ikonku ještě v oddílovém profilu nemáte, máte ideální příležitost ji získat. Svou účastí nám můžete tuto myšlenku pomoct realizovat.

V rámci Terezínských her 2013 proběhnou tyto eventy: Za pokladem pevnosti Terezín, Malá Pevnost Terezín, CITO Terezín 9, Noční podzemí, Ručník přes celý Terezín, Terezínské hry 2013 – ČAGeo´s Flying Fortress, Terezínské hry 2013 – mistrovství v nahazování, Nanoevent a Za pokladem pevnosti Terezín – dětská verze.

A samozřejmě můžete odlovit i spoustu okolních keší.

Ubytování: Je možné ve vlastním stanu na vyhrazeném místě přímo v pevnosti od pátečního večera do nedělního rána.

 

Za organizátory: Josef Chládek – PS Veteráni Kladno