Geocaching na Ledové Praze

Jjedete na Ledovou Prahu? Tak si s sebou nezapomeňte vzít GPSku. Proč? Protože je tu další tematicky laděná hra na principu geocachingu. Ta je určena pro všechny, kteří se o pololetních prázdninách vypraví do Prahy a kromě památek a institucí, které po dobu Ledové Prahy nabízejí zvýhodněné vstupné, se vydají na honbu za zlatem. Na prvních padesát „kačerů“ čeká místo zlatých valounů odměna v podobě příležitostného CWG.

Jak na to?
Na stránkách www.ledovapraha.cz v části Geocaching na LP si stáhněte od pondělí 28. ledna soubor se zajímavostmi o místech, kde se nachází virtuální kešky. Stačí pouze odlovit šest virtuálních keší, zjistit správné odpovědi na otázky a pak už jen sestavit souřadnice pro finální kešku dle uvedeného schématu (nic nenásobte).

Finální keška je zřízena pouze u příležitosti Ledové Prahy a bude na svém místě od pátku 1. do neděle 3. února 2019. I letos si o krabičku budete muset říci v budově, kam vás výsledné souřadnice zavedou. Stačí vejít, člověka v „kukani“ hezky pozdravit a říci heslo: Pionýrský geocaching na Ledové Praze.

Pro lovce kešek je zde jedno upozornění, tuto kešku si nemůžete zaregistrovat do svého listu odlovených keší. Je zřízena pouze pro hru Pionýrský geocaching na Ledové Praze.

Nezapomeňte s sebou vzít fotoaparát. Budeme rádi, když nám zašlete reportáž i s fotografiemi na adresu mozaika@pionyr.cz. Máte-li zájem o bližší informace, kontaktujte Annu Novákovou na e-mailu: anna.novakova@pionyr.cz nebo telefonicky 777 793 702 (na toto číslo volejte i v případě, pokud budete při lovu kešky potřebovat pomoc).

Přejeme úspěšný lov.