Evidence 2021 se blíží

Se začátkem prosince přichází vhodný čas pro přípravu evidence, jako každý rok nám RISP umožňuje si evidenci pro rok 2021 připravovat dopředu. I s ohledem na toto složité období se vyplatí začít s ní co nejdříve, tedy především s komunikací s dětmi a rodiči, nejen o tom, co skupina plánuje.

Nejde jen o lidi, ale i o informace
V průběhu evidence prosím nezapomínejte na kontrolu údajů o jednotce, funkcionářích a adresách, myslete na to, že jsou tyto údaje zveřejněné třeba i na webu mezi kontakty na skupiny a je dobré mít všechny informace aktuální. A stejně to platí i pro oddíly, pokud počítáte, že např. budete měnit čas schůzek. Nikdy nevíte, kdo se právě o váš oddíl bude zajímat.

Tlačítko nové evidence hledejte již od 1. 12. zde.

Nezapomínejte na aktivaci členů
Další klíčovou záležitostí je doplnění e-mailů všech instruktorů i vedoucích, tak aby byli schopni přihlásit se třeba do E-mošky nebo Přihlašovny, nezapomeňte jim také aktivovat v detailu osoby Uživatele webu. V případě dotazů se obracejte na vendy@pionyr.cz.
A nezapomeňte na příležitost, o které jsme vám už psali v říjnové Mozaice – během Evidence je ten pravý čas. 🙂

Využijte příležitosti pro nové děti
Pro všechny nově registrované děti máme zdarma připravený startovací balíček, což je krásná příležitost nejen k propagaci. Aby to stávajícím členům nebylo líto, nabízíme startovací balíček i pro ně, pro ty ale za symbolickou cenu. Balíčky jsou již nyní k dispozici na E-mošce.

Startovací balíček
Součástí balíčku je vak na záda a placka s logem Pionýra, které si můžete vybrat v několika barvách, vyberete tak pro kluky i holky, dále reflexní páska, leták O Pionýru, propiska, blok a v neposlední řadě zápisníček Ideály do kapsy. Úkoly z něj mohou děti plnit i doma. Celý balíček si můžete podle libosti doplnit vlastními propagačními materiály nebo k nim přidat další pionýrské věci z E-mošky. Všechny děti balíček jistě potěší.

Vendy