Cesta na RESET a kde tu budete bydlet

V minulém čísle Mozaiky jsme vám ukázali Brno z jiného pohledu. Nyní přinášíme informace, jak se k nám na RESET dostanete a kde budete bydlet.

Areál, kde budeme ubytovaní, je atletický stadion za Anthroposem. Nachází se kousek od brněnského výstaviště a koupaliště Riviéra. Když pojedete vlastním autobusem, můžete přijet až na místo. Pokud pojedete hromadnou dopravou, najdete na hlavním vlakovém nádraží a autobusovém nádraží Zvonařka naše pomocníky, kteří vám s dopravou na místo pomůžou. Zároveň od nich dostanete náramek, se kterým budete mít městskou hromadnou dopravu v Brně celý víkend zdarma.

Ubytovaní budete ve vlastních stanech v prostoru stadionu, na místě bude i potřebné zázemí. Ale moc času tu stejně trávit nebudete – pravděpodobně půjdete na Riviéru, do města na sobotní program nebo v sobotu večer na výstaviště, kde se bude konat společná oslava 30 let Pionýra. Na výstavišti dostanete také sobotní večeři, ta páteční a obě snídaně budou vydávané v místě ubytování a nedělní oběd dostanete na cestu.

Všechny informace k cestě a ubytování (mapky, souřadnice apod.) najdete na webu reset.pionyr.cz.